For Sale   >   Panama Flag  Panama   >  Panama  >  El Penon
close map
Pic:1 of 6
Pic:2 of 6
Pic:3 of 6
Pic:4 of 6
See all 6 Pic:5 of 6
Pic:6 of 6
  • B/.104,500
  • (USD 104,500)
Property Information

Location: Las Cumbres
Price $94,500.00
Price/m2 of construction $51.53
Price/m2 of land $51.53
Construction size m2 1833.8
Lot Size in m2 1833.8