Show All 12 Photos
- €80,000

- House 3 bedrooms
- For Sale
- Pyrgos
Greece
CHECK IF AVAILABLE
CHECK IF AVAILABLE
For Sale
3 bedrooms, 2 master, 2 closed kitchens, 3 total wc, storage room, Attic, 2 Living rooms, 2 stories detached separate entrance House ,patio, rooftop patio, garden, back door storage, solar system, tv antenna ,fully gated around , fully furnished. House comes with 11 hectors olive trees land and storage cabin that currently provides olive oil every year,10 minutes away walking distance from house in the island of Samos, town of Pyrgos
Μονοκατοικία 129 τ.μ.
80.000 €
| 620 €/τ.μ.
Πύργος
Σημαντικό: Η κατοικία στο Νησί Πύργο Σαμος έρχεται και μαζί με 11 Στρέμματα ελιές με δέντρα και καλύβα στην γη που παράγουν αρκετά λάδι ενεργά κάθε χρόνο, 10 λεπτά από το σπίτι, στην συνολική συζητήσιμη τιμή που αναφέρεται . Μόνο σοβαρές προτάσεις παρακαλώ
Υπνοδωμάτια: 3
Μπάνια: 3
Όροφος: 1ος, Ισόγειο
Κατάσταση: Καλή
Έτος κατασκευής: 1980
Κατάλληλο για εξοχική κατοικία
Έτος ανακαίνισης: 1990
Ενεργειακή Κλάση: A
Στυλ: Νεοκλασικό
Προσόψεως
Σε οικόπεδο: 158 τ.μ.
Θέα: `ουνό
Ηλιακός θερμοσίφωνας
Τζάκι
Επιπλωμένο
Ιδανικό και για φοιτητές
Parking: ανοιχτό parking
Πόρτα ασφαλείας/ ΤV antenna/ Tζάκι
Κήπος: 29 τ.μ.
`εκτός κάθε έλεγχος
Κατάλληλο και για επαγγελματική χρήση και για οικογένειες.
Κοντά σε σχολείο, φούρνος σουπερμάρκετ, εστιατόρια , συγκηνωνιες , πλατεια ,θαλλασα
διαθεσιμότητα: Ελεύθερο διαθέσιμο από: 13/09/2020
Κατάλληλο για επένδυση
Επιτρέπονται κατοικίδια
Ζώνη: Οικιστική
δάπεδα: Παρκέ, Πλακάκι
αυτόνομη θέρμανση με κεντρική εγκατάσταση
Μέσο θέρμανσης: Pellet
Πωλείται όλα μαζί Σπίτι και γη
Μόνο σοβαρές προτάσεις
`ια πιο πολλές φωτογραφίες και ενημερωση εμαιλ παρακαλώ.
Κάτοικος `θηνάς
Κύριος `ιάννης
EUR 80,000
Μονοκατοικία 129 τ.μ.
80.000 €
| 620 €/τ.μ.
Πύργος
Υπνοδωμάτια: 3
Μπάνια: 3
Όροφος: 1ος, Ισόγειο
Κατάσταση: Καλή
Έτος κατασκευής: 1980
Κατάλληλο για εξοχική κατοικία
Έτος ανακαίνισης: 1990
Ενεργειακή Κλάση: A
Στυλ: Νεοκλασικό
Προσόψεως
Σε οικόπεδο: 158 τ.μ.
Θέα: `ουνό
Ηλιακός θερμοσίφωνας
Τζάκι
Επιπλωμένο
Ιδανικό και για φοιτητές
Parking: ανοιχτό parking
Πόρτα ασφαλείας/ ΤV antenna/ Tζάκι
Κήπος: 29 τ.μ.
`εκτός κάθε έλεγχος
Κατάλληλο και για επαγγελματική χρήση και για οικογένειες.
διαθεσιμότητα: Ελεύθερο διαθέσιμο από: 13/09/2020
Κατάλληλο για επένδυση
Επιτρέπονται κατοικίδια
Ζώνη: Οικιστική
δάπεδα: Παρκέ, Πλακάκι
αυτόνομη θέρμανση με κεντρική εγκατάσταση
Μέσο θέρμανσης: Pellet
Πωλείται όλα μαζί Σπίτι και γη
Μόνο σοβαρές προτάσεις
`ια πιο πολλές φωτογραφίες και ενημερωση εμαιλ παρακαλώ.
Κάτοικος `θηνάς
Κύριος `ιάννης
EUR 80,000
For Sale
3 bedrooms, 2 master, 2 closed kitchens, 3 total wc, storage room, Attic, 2 Living rooms, 2 stories detached separate entrance House ,patio, rooftop patio, garden, back door storage, solar system, tv antenna ,fully gated around , fully furnished. House comes with 11 hectors olive trees land and storage cabin that currently provides oliv...